ILES Hakkında

ILES danışmanlık 10 yılı aşkın tecrübesiyle daha iyi bir hayat hedefleyen danışanlarının, farklı ülkelerdeki fırsatları değerlendirmesinde danışmanlık hizmetleri vermektedir.

ILES, temelde 3 başlık altında hizmet vermektedir.

• Yurt dışında yabancı dil eğitiminden doktoraya varan eğitim danışmanlığı

• Yurt dışında yatırım ve ticaret danışmanlığı hizmetleri

• İngiltere’de iş kurma, çalışma, oturum alma, vatandaşlık başvurusu ile İngiltere ve schengen vizesine tabi olan ülkeler için kolaylaştırılan vize hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini esas alır.

Londra merkezli bir danışmanlık şirketi olan ILES, danışmanlar, avukatlar ve kişisel asistanlardan oluşan geniş ekibiyle müşterilerini önce tanır. Yurt dışında yapacakları eğitim, çalışma, oturum alma, yatırım, aile birleşimi gibi hayati konularda 10 yılı aşkın süredir biriktirdiği tecrübesiyle müşterilerine danışmanlık hizmetleri verir, sorunların çözümünde aktif rol alır.

ILES, yurtdışı eğitim, İngiltere’ye yerleşme, ticaret ve yatırım danışmanlığı hizmetlerinde sadece uzman danışmanlarıyla değil, hizmet verdiği ülkelerde bulunan uzmanlaşmış yetkili avukatları ve danışanın ihtiyacı olan hizmetler için resmi çözüm ortaklığı yönüyle öne çıkmaktadır. ILES’in resmi çözüm ortağı olarak hizmet verdiği kurumlar arasında, ülkelerin önde gelen üniversite ve dil okullarından, özel sektörde iş planı alanında uzman hukukçularına kadar geniş bir ağ bulunmaktadır.