İngiltere’de Yüksek Lisans ve Doktora

İngiltere, her seviyede eğitim almak isteyip de alternatif arayanların en önemli seçenekleri arasında yer alır. Dünyanın hemen hemen her ülkesinden önemli ölçüde beyin göçü almaktadır.

Eğitim sisteminin köklü olması, bilim ve teknolojin gelişmiş olması, bilgi üreten bir eğitim modeli uygulaması, her şeyden önemlisi eğitim alanında dünyanın referans aldığı bir ülke olması, farklı kültür ve sosyal yapılara açık olması, eğitimin İngiltere’de yapılmasını cazip hale getirmektedir.

Kariyer planlamasında çok önemli bir basamak olan İngiltere’de eğitim, sizleri bulunduğunuz yerlerde daha avantajlı hale getirecektir.

Diğer Avrupa ülkelerine nazaran ırkçılığın minimum seviyede olduğu İngiltere de Türkiye’den yüksek oranda göç alan ülkelerin başında geliyor. Kaliteli ve ücretsiz eğitim, altı yıllık bir süre içerisinde İngiliz vatandaşlığını alarak, çifte vatandaşlık sahibi olabilme imkanı sebebiyle İngiltere’de yaşamak ve çalışmak çocuklu aileler tarafından özellikle tercih ediliyor. İngiltere oturum ve çalışma vizesinin Dünya’da önde gelen bütün ülkelerde geçerliliği olması nedeniyle İngiltere’de yaşam daha cazip hale geliyor.

İngiltere’de eğitimi sizlere,

* Eğitim, bilim, ticaret, sanat, moda, turizm ve diğer alanlarda eğitiminizi İngilizce almak, size uluslararası bir çalışma alanı kazandıracaktır.

* İngiltere’de yapacağınız eğitim ile global anlamda tecrübe edinecek, dünyayı tanıyacak, mesleki çalışma alanınızı genişletecek, sizin için gerekli olan kişi ya da kuruluşlarla aracısız irtibat halinde olacaksınız.

* İngiltere’de yapacağınız eğitim ile kariyer planlamanızda ya da iş hayatınızda kendinize yeni fırsatlar oluşturacaksınız.

* İngiltere’de eğitim yaparken, aynı zamanda dünyanın en önemli sermaye, teknoloji, bilgi merkezlerinden birinde bulunacak, sosyal ve kültürel aktiviteleri yakından izleyecek, bu sayede ufkunuzu genişletecek, farklı kültürleri bir arada tanıma fırsatı bulacaksınız.

Mesaj bırakın, sizi arayalım.

Aklınızdaki tüm soruları cevaplamak ve sizi tanımanın ilk adımını atmak için size ulaşalım!

  Türkiye

  Regus Trump Towers, Kustepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 Kule: 2 Kat: 18 34387 Şişli İstanbul Turkey

  Azerbaycan

  Sabail district, Rasul Rza 6, office 4, Baku, Azerbaijan

  İngiltere

  41 York Road .London
  SE1 7NJ