Vize Hizmetleri

Vize Hizmetleri

Yurt dışı eğitim, çalışma ve oturum izni gibi alanlarda 10 yılı aşkın tecrübesiyle ILES, sadece vize hizmetleri için destek almak isteyen müşterilerine de profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vize başvurularının başarıyla sonuçlanabilmesi için ILES, gereken evrakların kontrolünden dosyanın hazırlanmasına, gerekli randevuların alınmasından konsolosluk öncesi hazırlık görüşmelerine, başarıyla sonuçlanana değin başvuru sürecini titizlikle takip eder.

Ücretsiz sunulan ilk danışmanlık seansımızda talebiniz alınır ve vize ihtiyacınız analiz edilir. Vize başvuruları kişilere ve ihtiyaçlarına göre gereklilikler doğuracağından bu aşamada doğru planlama çok önemlidir. Bir sonraki adımda mevcut durumumuz ve gerekli şartlar üzerine çalışılarak tamamlanması gereken işlemler belirlenir. Bu aşamada başvuru sahibinden bazı belgeleri ILES’e ulaştırması istenir. ILES, ilgili belgeleri başvuru sahibinin vize ihtiyacına uygun şekilde düzenler, çevirilerini yapar, referans mektuplarının yazılmasına destek olur, resmi kurumlar için başvuru dilekçelerini yazar ve dosyayı hazırlar, gerekiyorsa konsolosluktan vize görüşmesi için randevu alır ve görüşme öncesi alıştırma yapmak ve tüyo vermek için başvuru sahibini tekrar ofise davet eder.

Mesaj bırakın, sizi arayalım.

Aklınızdaki tüm soruları cevaplamak ve sizi tanımanın ilk adımını atmak için size ulaşalım!

  Türkiye

  Regus Trump Towers, Kustepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 Kule: 2 Kat: 18 34387 Şişli İstanbul Turkey

  Azerbaycan

  Sabail district, Rasul Rza 6, office 4, Baku, Azerbaijan

  İngiltere

  41 York Road .London
  SE1 7NJ